Про нас

Туристична агенція «Сверус» - це компанія, яка працює на туристичному ринку з 2007 року. Ми зростаемо і розвиваємося, ми відкрили офіси в Києві та Київській області.
З 2011 року ми є учасниками АЛТУ (Асоціація лідерів турбізнесу України), лідерство в якому підтверджуємо щороку. Професіоналізм і досвід наших менеджерів лягли в основу організації та надання достойного туристичного продукту. Наша компанія співпрацює тільки з найнадійнішими туристичними операторами України і зарубіжжя, організовуючи відпочинок будь-якого класу. Зупинивши свій вибір на Сверус Ви оціните фірмовий стиль обслуговування, високу якість і надійність.


Ми пропонуємо наступні види відпочинку:

Екзотичні подорожі

У повсякденному житті мало незвичайного, а душа вимагає екзотики? Відправляйтеся в Таїланд або будь-яку іншу азіатську країну - ми допоможемо з організацією поїздки. Небачене багатство флори і фауни, гостинність місцевих жителів, велика кількість розваг - все це залишить враження на довгі роки.

Пляжний відпочинок

Ідеальний варіант для тих, хто втомився від робочої або домашньої рутини, хоче повністю розслабитися і зануритися в світ літа. Єгипет і Туреччина - найбільш популярні напрямки, проте співробітники нашого турагентства допоможуть вам вибрати путівку і в будь-яку іншу країну.

Європейські канікули

Відпочинок у Франції, Італії, Німеччині та будь-якій країні Європи пов'язаний з відвідуванням відомих на весь світ культурних пам'яток. Ви своїми очима побачите Ейфелеву вежу, покатаєтесь на гондолі у Венеції або доторкнетеся до руїн давньоримських будівель, ознайомитесь з культурою інших нородів.

Сімейний відпочинок

Тим, хто цінує спокій і комфорт, ми пропонуємо онлайн-тури для всієї родини. У нашому каталозі представлений великий вибір варіантів для вашої відпустки - від недорогих гарячих пропозицій до розкішних турів. Купити путівки можна, не виходячи з дому.

  • "Кожен етап підготовки до відпочинку контролюється досвідченою командою професіоналів. Ваш відпочинок в надійних руках."
    Грабитченко Лідія
  • "Обслуговування в компанії відрізняється високим професіоналізмом і уважним ставленням до клієнтів. Велике спасибі!"
    Ящук Юлія
  • "Обслуговування в компанії відрізняється професіоналізмом і уважним ставленням до клієнтів. Спасибі!"
    Івлєв Сергій

×
Яндекс.Метрика